All for Joomla All for Webmasters

Winpol Bilişim ve Yazılım Hizmetleri

Winpol Yazılım 2013 yılında Sakarya ‘da kurulmuştur.Kurulduğu günden bugüne verdiği hizmetler doğrultusunda müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş çözüm odaklı çalışmıştır.Winpol yazılım satışını yaptığı mikro yazılım ve geliştirdiği yazılımlar sayesinde firmaların tüm iş akış süreçlerini Pazarlama, Satış, Satın Alma, Sevkiyat, Üretim gibi bir çok iş yükünü tek bir ERP yazılımı Mikro Yazılım içinde entegre olarak yönetmesini sağlamıştır.

 

Mikro Yazılım Sakarya Bayi. Faaliyet Alanlarımız Winpol yazılım Tekstil sektörü başta olmak üzere Gıda,Nakliye, Petrol, Üretim, Zincir Mağazalar, Kozmetik, Kırtasiye,Yemek Fabrikası(Catering) Kuruyemiş, Toptancı, AVM, Hırdavat, Nalburiye, Tahtakale, Eczane, Otomotiv, Geri Dönüşüm, Restaurant, İnşaat, Proje Yönetimi, Teknoloji,Telekomünikasyon ve Mobilya Sektörlerinde yazılım ve donanım olarak yerini almıştır.

Bize Ulaşın

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Sektöründe güvenilirliği esas alan, sahip olduğu kalite standartlarıyla alanında öncü bir işletme olarak konumlanan Winpol Yazılım, sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir yönetim ve çalışma yapısına da sahiptir.

HİZMETLERİMİZ

Mikro Run-Büyümek İçin Koş!: Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük işletmelerin ihtiyaçları için özel olarak tasarlandı.

Mikro Jump-Yükselmek İçin Sıçra!: Türkiye ekonomisinin lokomotifi KOBİ’leri büyütmek için geliştirildi.

Mikro Fly-En Büyük Olmak için Uç!: Üreticilere ve büyük işletmelere özel kurumsal ve ticari yazılım.

Gelişen teknoloji ile kurumsallaşma yönünde artan müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli çözümler sunmak.

KAPASİTEMİZ

C#

95%

ASP.NET

70%

JAVA

79%