All for Joomla All for Webmasters

VEYRON

 
Veyron ile hataya son!Mağazanızı kontrol altında tutun.

Veyron ile depo işlemlerinizi ve saha satış ekibinizi kontrollü ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Modüller

İster ürün teslim al, İster sevkiyat , İster Sayım Yap

Cari İşlemler

Alış veya satış yaptığınız carileri kaydedin, uygulanacak iskonto oranlarını belirleyin. İstediğiniz herhangi bir zamanda cari kaydını sorgulayarak, bilgilerine ulaşın, bakiye bilgileri ve hesap ekstresini görüntüleyin, alış – satış yapın, tahsilat – tediye işlemlerini yapın veya konum bilgisini kaydederek harita üzerinde yol tarifi alın

Stok İşlemleri

Stoklarınızı, fiyat, KDV bazında tanımlayabilirsiniz. Stoğunuza sınırsız sayıda birim belirleyebilir, birime bağlı barkodlar veya fiyat içeren barkodlar tanımlayabilirsiniz. Stoğunuzun hangi depoda kaç adet bulunduğunu anlık görüntüleyebilirsiniz. Stok guruplarınızı veya reyonlarınızı tanımlayıp, bu tanımlara göre stok takibi, alış-satış veya sayım yapabilirsiniz.

Depo ve Araç

Depo ve araçlarınızı sisteme tanımlayıp, Bu depolara ürün alabilir veya depodan satabilirsiniz. Dilerseniz depolarınız arasında stoklarınızı sevk edebilir, depo sayımı yaparak depo durumlarını sayım sonucuyla eşitleyebilirsiniz

Kasa İşlemleri

Farklı tiplerde ve döviz birimlerinde kasalarınızı tanımlayıp, tahsilat tediye işlemlerinizi bu kasalara yapabilir, dilerseniz kasayı elle alacaklandırıp borçlanırabilirsiniz. Kasa defteri görüntüleyerek finansal durum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Raporlama

Carilerinizin bakiyeleri, depodaki ürün stokları ve genel durum özetini raporlayabilirsiniz.

Teklif Yönetimi

Dilerseniz müşterilerinize teklif verebilir, hazırladığınız teklifleri siparişe veya direk faturaya çevirebilirsiniz.

Teslimata gittiğiniz yerde müşterinizin carisini aramaya gerek kalmadı. Sadece telefonunuzu sallayın ve bulunduğunuz yerdeki en yakın cariler dökümüne ulaşın.

3 ay ücretsiz deneme...

Sahaya Hakim Olmanın En Kolay Yolu

Hız

95%

Güvenilirlik

80%

Mobil Uyumluluk

100%

Kullanıcı Dostu

100%